V275LT40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LT40A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V275LT40A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V275LT40A.pdf
  • Pranešimas
V275LT40A specifikacijos
Dalies numeris V275LT40A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5847 pcs Duomenų lapas V275LT40A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 369V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 140J
Išsamus aprašymas 430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 900pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V275LT2PX2855
V275LT2PX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 471250 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V275LT4
V275LT4
apibūdinimas: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 5607 pcs
parsisiųsti: V275LT4.pdf
RFQ
V275LT20CPX2855
V275LT20CPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V275LT20CPX2855.pdf
V275LT40APX2855
V275LT40APX2855
apibūdinimas: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
parsisiųsti: V275LT40APX2855.pdf
V275LT40AP
V275LT40AP
parsisiųsti: V275LT40AP.pdf
V275LT20APX2855
V275LT20APX2855
apibūdinimas: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V275LT20APX2855.pdf
V275LT20CP
V275LT20CP
parsisiųsti:
V275LT40APX10
V275LT40APX10