V275LS20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V275LS20APX2855
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V275LS20APX2855.pdf
  • Pranešimas
V275LS20APX2855 specifikacijos
Dalies numeris V275LS20APX2855 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 235993 pcs Duomenų lapas V275LS20APX2855.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 369V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V
Energija 75J Išsamus aprašymas 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 450pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V275LS2P
V275LS2P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 494612 pcs
parsisiųsti: V275LS2P.pdf
RFQ
V275LS40AP
V275LS40AP
apibūdinimas: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 167735 pcs
parsisiųsti: V275LS40AP.pdf
RFQ
V275LS20A
V275LS20A
apibūdinimas: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V275LS20A.pdf
V275LS2PX2855
V275LS2PX2855
parsisiųsti:
V275LS20CPX2855
V275LS20CPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V275LS20CPX2855.pdf
V275LS20AP
V275LS20AP
parsisiųsti: V275LS20AP.pdf
V275LS2
V275LS2