V275LS20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LS20AP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V275LS20AP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V275LS20AP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
V275LS20AP specifikacijos
Dalies numeris V275LS20AP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 301796 pcs Duomenų lapas V275LS20AP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai F5601TR
V275LS20AP-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 369V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 75J
Išsamus aprašymas 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 450pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V275LS20APX2855
V275LS20APX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 235993 pcs
parsisiųsti: V275LS20APX2855.pdf
RFQ
V275LS20A
V275LS20A