V18MLE0603FR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V18MLE0603FR
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU
Duomenų lapai: V18MLE0603FR.pdf
  • Pranešimas
V18MLE0603FR specifikacijos
Dalies numeris V18MLE0603FR Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas MULTI-LAYER VARISTOR SURFACE MOU "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 358730 pcs Duomenų lapas V18MLE0603FR.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 25V Varistorio įtampa (min) 22V
Varistorio įtampa (maks.) 28V Serija MLA
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Maksimalus DC įtampa 18V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks funkcijos -
Energija 0.10J Išsamus aprašymas 25V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Dabartinis - "Surge" 30A Talpa @ dažnumas 60pF @ 1MHz