V18MLE0603A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLE0603A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V18MLE0603A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 25V 0603
Duomenų lapai: V18MLE0603A.pdf
  • Pranešimas
V18MLE0603A specifikacijos
Dalies numeris V18MLE0603A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 25V 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 400819 pcs Duomenų lapas V18MLE0603A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 25V Varistorio įtampa (min) 22V
Varistorio įtampa (maks.) 28V Serija MLE
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 18V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija -
Išsamus aprašymas 25V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Talpa @ dažnumas 125pF @ 1MHz