V175LT20CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LT20CPX10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V175LT20CPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V175LT20CPX10.pdf
  • Pranešimas
V175LT20CPX10 specifikacijos
Dalies numeris V175LT20CPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102115 pcs Duomenų lapas V175LT20CPX10.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija C-III
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 220J
Išsamus aprašymas 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 1400pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V175LT20CPX2855
V175LT20CPX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 100941 pcs
parsisiųsti: V175LT20CPX2855.pdf
RFQ
V175LT20APX10
V175LT20APX10
apibūdinimas: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 172540 pcs
parsisiųsti: V175LT20APX10.pdf
RFQ
V175LT20C
V175LT20C
parsisiųsti: V175LT20C.pdf
V175LT2
V175LT2
apibūdinimas: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM