V175LT20CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LT20CP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V175LT20CP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V175LT20CP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
V175LT20CP specifikacijos
Dalies numeris V175LT20CP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120194 pcs Duomenų lapas V175LT20CP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija C-III
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F11663TR
V175LT20CP-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V
Energija 220J Išsamus aprašymas 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 1400pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V175LT20CPX425
V175LT20CPX425
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 266V 10KA DISC 20MM