V175LA20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LA20C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V175LA20C
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V175LA20C.pdf
  • Pranešimas
V175LA20C specifikacijos
Dalies numeris V175LA20C Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5646 pcs Duomenų lapas V175LA20C.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija C-III
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 220J Išsamus aprašymas 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 7000pF @ 1MHz