V175LA20A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LA20A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V175LA20A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V175LA20A.pdf
  • Pranešimas
V175LA20A specifikacijos
Dalies numeris V175LA20A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5111 pcs Duomenų lapas V175LA20A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 225V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 90J
Išsamus aprašymas 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1400pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V175LA20AP
V175LA20AP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 136097 pcs
parsisiųsti: V175LA20AP.pdf
RFQ
V175LA10APX2855
V175LA10APX2855
apibūdinimas: VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 218672 pcs
parsisiųsti:
RFQ
V175LA2
V175LA2
apibūdinimas: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
parsisiųsti: V175LA2.pdf
V175LA20APX2855
V175LA20APX2855
parsisiųsti:
V175LA10CPX2855
V175LA10CPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V175LA10CPX2855.pdf
V175LA20APX1347
V175LA20APX1347
parsisiųsti: V175LA20APX1347.pdf
V175LA20CP
V175LA20CP
apibūdinimas: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
parsisiųsti: V175LA20CP.pdf
V175LA10CP
V175LA10CP
parsisiųsti: V175LA10CP.pdf
V175LA20APX10
V175LA20APX10
parsisiųsti: V175LA20APX10.pdf
V175LA10C
V175LA10C