V175LA10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LA10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V175LA10A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V175LA10A.pdf
  • Pranešimas
V175LA10A specifikacijos
Dalies numeris V175LA10A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5240 pcs Duomenų lapas V175LA10A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai F5371
V175LA10A-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 225V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 55J Išsamus aprašymas 270V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 700pF @ 1MHz