V150LT10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LT10A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150LT10A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V150LT10A.pdf
  • Pranešimas
V150LT10A specifikacijos
Dalies numeris V150LT10A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5163 pcs Duomenų lapas V150LT10A.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 45J
Išsamus aprašymas 240V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 800pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150LS5CP
V150LS5CP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 171140 pcs
parsisiųsti: V150LS5CP.pdf
RFQ
V150LT1P
V150LT1P
apibūdinimas: VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 399519 pcs
parsisiųsti: V150LT1P.pdf
RFQ
V150LT10APX2855
V150LT10APX2855
apibūdinimas: VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: V150LT10APX2855.pdf
V150LS5PX2855
V150LS5PX2855
apibūdinimas: VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: V150LS5PX2855.pdf
V150LT10AP
V150LT10AP