V150LS5PX1347
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150LS5PX1347
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V150LS5PX1347.pdf
  • Pranešimas
V150LS5PX1347 specifikacijos
Dalies numeris V150LS5PX1347 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 318954 pcs Duomenų lapas V150LS5PX1347.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 25J Išsamus aprašymas 240V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 360pF @ 1MHz