V150LA20BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA20BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150LA20BP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V150LA20BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V150LA20BP specifikacijos
Dalies numeris V150LA20BP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 179621 pcs Duomenų lapas V150LA20BP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 229.5V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 243V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F3033
V150LA20BP-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 200V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 80J
Išsamus aprašymas 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 6.5kA
Talpa @ dažnumas 1600pF @ 1MHz
Susiję produktai
V150LA20APX2855
V150LA20APX2855
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 151090 pcs
parsisiųsti: V150LA20APX2855.pdf
RFQ
V150LA20AP
V150LA20AP
Sandelyje: 169627 pcs
parsisiųsti: V150LA20AP.pdf
RFQ
V150LA20B
V150LA20B
apibūdinimas: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
parsisiųsti: V150LA20B.pdf
V150LA20CP
V150LA20CP
apibūdinimas: VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
parsisiųsti: V150LA20CP.pdf
V150LA20CPX2855
V150LA20CPX2855
parsisiųsti: V150LA20CPX2855.pdf
V150LA20BPX2855
V150LA20BPX2855
parsisiųsti: V150LA20BPX2855.pdf
parsisiųsti: V150LA20APX1347.pdf
V150LA20CPX10
V150LA20CPX10
parsisiųsti: V150LA20CPX10.pdf
V150LA20BPX10
V150LA20BPX10