V150LA20B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA20B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150LA20B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V150LA20B.pdf
  • Pranešimas
V150LA20B specifikacijos
Dalies numeris V150LA20B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5697 pcs Duomenų lapas V150LA20B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 229.5V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 243V Serija LA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F5366
V150LA20B-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 200V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 80J Išsamus aprašymas 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1600pF @ 1MHz