V14MLA1206WA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14MLA1206WA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14MLA1206WA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 18.1V 150A 1206
Duomenų lapai: 1.V14MLA1206WA.pdf2.V14MLA1206WA.pdf
  • Pranešimas
V14MLA1206WA specifikacijos
Dalies numeris V14MLA1206WA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 18.1V 150A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4011 pcs Duomenų lapas 1.V14MLA1206WA.pdf2.V14MLA1206WA.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 18.1V Varistorio įtampa (min) 15.9V
Varistorio įtampa (maks.) 20.3V Serija MLA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount, MLCV Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 14V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 10V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.40J
Išsamus aprašymas 18.1V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Dabartinis - "Surge" 150A
Talpa @ dažnumas 1200pF @ 1MHz