V14MLA1206NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14MLA1206NH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14MLA1206NH
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 18.1V 150A 1206
Duomenų lapai: 1.V14MLA1206NH.pdf2.V14MLA1206NH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V14MLA1206NH specifikacijos
Dalies numeris V14MLA1206NH Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 18.1V 150A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125853 pcs Duomenų lapas 1.V14MLA1206NH.pdf2.V14MLA1206NH.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 18.1V Varistorio įtampa (min) 15.9V
Varistorio įtampa (maks.) 20.3V Serija MLA
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai F2179CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 14V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 10V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.40J
Išsamus aprašymas 18.1V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Dabartinis - "Surge" 150A
Talpa @ dažnumas 1200pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V14MLA0805WT
V14MLA0805WT
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 18.1V 120A 0805
Sandelyje: 4181 pcs
parsisiųsti: V14MLA0805WT.pdf
RFQ
V14MLA1206A
V14MLA1206A
apibūdinimas: VARISTOR 18.1V 150A 1206
Sandelyje: 139339 pcs
parsisiųsti: V14MLA1206A.pdf
RFQ
V14MLA1206NHAUTO
V14MLA1206NHAUTO
apibūdinimas: VARISTOR 36.2V 150A 1206