V14E550PL2B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14E550PL2B7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V14E550PL2B7.pdf
  • Pranešimas
V14E550PL2B7 specifikacijos
Dalies numeris V14E550PL2B7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 187083 pcs Duomenų lapas V14E550PL2B7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 910V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 1.001kV Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 745V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V
Energija 190J Išsamus aprašymas 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz