V14E550P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14E550P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V14E550P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: V14E550P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V14E550P specifikacijos
Dalies numeris V14E550P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 225139 pcs Duomenų lapas V14E550P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 910V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 1.001kV Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai F1939
V14E550P-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 745V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 190J
Išsamus aprašymas 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 6kA
Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V14E550PL2B7
V14E550PL2B7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 187083 pcs
parsisiųsti: V14E550PL2B7.pdf
RFQ
V14E550
V14E550
Sandelyje: 4331 pcs
parsisiųsti: V14E550.pdf
RFQ
V14E510PL2T
V14E510PL2T
apibūdinimas: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
parsisiųsti: V14E510PL2T.pdf
V14E550PL2A7
V14E550PL2A7