V130LS20BPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LS20BPX10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V130LS20BPX10
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V130LS20BPX10.pdf
  • Pranešimas
V130LS20BPX10 specifikacijos
Dalies numeris V130LS20BPX10 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 149297 pcs Duomenų lapas V130LS20BPX10.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 190V
Varistorio įtampa (maks.) 220V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 175V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V
Energija 70J Išsamus aprašymas 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1900pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V130LS20B
V130LS20B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM