V130LS20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LS20AP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V130LS20AP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V130LS20AP.pdf
  • Pranešimas
V130LS20AP specifikacijos
Dalies numeris V130LS20AP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 173573 pcs Duomenų lapas V130LS20AP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija LS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 175V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V
Energija 70J Išsamus aprašymas 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 1900pF @ 1MHz
Susiję produktai
V130LS20APX10
V130LS20APX10
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 146588 pcs
parsisiųsti: V130LS20APX10.pdf
RFQ
V130LS10CPX2855
V130LS10CPX2855
apibūdinimas: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 125755 pcs
parsisiųsti: V130LS10CPX2855.pdf
RFQ
V130LS2
V130LS2
apibūdinimas: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM