V120ZC1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V120ZC1P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V120ZC1P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V120ZC1P.pdf
  • Pranešimas
V120ZC1P specifikacijos
Dalies numeris V120ZC1P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 444342 pcs Duomenų lapas V120ZC1P.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 120V Varistorio įtampa (min) 108V
Varistorio įtampa (maks.) 132V Serija ZC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 102V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 75V
Energija 6.0J Išsamus aprašymas 120V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 515pF @ 1MHz