V120ZC05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V120ZC05P
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 120V 400A DISC 5MM
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
V120ZC05P specifikacijos
Dalies numeris V120ZC05P Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 120V 400A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 530699 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 120V Varistorio įtampa (min) 108V
Varistorio įtampa (maks.) 132V Serija ZC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 102V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 75V
Energija 3.0J Išsamus aprašymas 120V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Dabartinis - "Surge" 400A Talpa @ dažnumas 250pF @ 1MHz