V120RA16
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V120RA16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V120RA16
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 120V 4.5KA ENCASED
Duomenų lapai: V120RA16.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
V120RA16 specifikacijos
Dalies numeris V120RA16 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 120V 4.5KA ENCASED "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 39541 pcs Duomenų lapas V120RA16.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 120V Varistorio įtampa (min) 108V
Varistorio įtampa (maks.) 132V Serija RA
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Box
Kiti vardai F10942
V120RA16-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 102V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 75V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Energija 22J
Išsamus aprašymas 120V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 1700pF @ 1MHz