V120MT2B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V120MT2B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V120MT2B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 120V 100A SOD83A AXIAL
Duomenų lapai: V120MT2B.pdf
  • Pranešimas
V120MT2B specifikacijos
Dalies numeris V120MT2B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 120V 100A SOD83A AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 152313 pcs Duomenų lapas V120MT2B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 120V Varistorio įtampa (min) 108V
Varistorio įtampa (maks.) 132V Serija MT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-83A Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 101V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 75V
Energija 0.50J Išsamus aprašymas 120V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
Dabartinis - "Surge" 100A Talpa @ dažnumas 40pF @ 1MHz