V10P14PL1T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10P14PL1T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10P14PL1T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 22V 2KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V10P14PL1T7.pdf
  • Pranešimas
V10P14PL1T7 specifikacijos
Dalies numeris V10P14PL1T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 22V 2KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 220342 pcs Duomenų lapas V10P14PL1T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 22V Varistorio įtampa (min) 19.8V
Varistorio įtampa (maks.) 24.2V Serija LV UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 18V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V
Energija 20J Išsamus aprašymas 22V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2kA Talpa @ dažnumas 4650pF @ 1MHz