V10P140AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10P140AUTO
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Duomenų lapai: V10P140AUTO.pdf
  • Pranešimas
V10P140AUTO specifikacijos
Dalies numeris V10P140AUTO Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 230909 pcs Duomenų lapas V10P140AUTO.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Išsamus aprašymas Varistor Circuit
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V10P12HM3_A/H
V10P12HM3_A/H
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 120V 10A TO277A