V10E150PL3B7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10E150PL3B7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V10E150PL3B7.pdf
  • Pranešimas
V10E150PL3B7 specifikacijos
Dalies numeris V10E150PL3B7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 270112 pcs Duomenų lapas V10E150PL3B7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 30J Išsamus aprašymas 240V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 360pF @ 1MHz