V10E150PL2T5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10E150PL2T5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V10E150PL2T5.pdf
  • Pranešimas
V10E150PL2T5 specifikacijos
Dalies numeris V10E150PL2T5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 288817 pcs Duomenų lapas V10E150PL2T5.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 30J Išsamus aprašymas 240V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 360pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V10E150P
V10E150P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM