V10E140PL4B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10E140PL4B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V10E140PL4B.pdf
  • Pranešimas
V10E140PL4B specifikacijos
Dalies numeris V10E140PL4B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 292400 pcs Duomenų lapas V10E140PL4B.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 180V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V
Energija 27.5J Išsamus aprašymas 220V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 1750pF @ 1MHz