V10E140PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V10E140PL1T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: V10E140PL1T.pdf
  • Pranešimas
V10E140PL1T specifikacijos
Dalies numeris V10E140PL1T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 272664 pcs Duomenų lapas V10E140PL1T.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 180V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V
Energija 27.5J Išsamus aprašymas 220V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 1750pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V10E14P
V10E14P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 22V 2KA DISC 10MM
Sandelyje: 237255 pcs
parsisiųsti: V10E14P.pdf
RFQ
V10E140PL1T7
V10E140PL1T7
apibūdinimas: VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM