V07E300L2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E300L2T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V07E300L2T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V07E300L2T.pdf
  • Pranešimas
V07E300L2T specifikacijos
Dalies numeris V07E300L2T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5159 pcs Duomenų lapas V07E300L2T.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 385V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 30J
Išsamus aprašymas 470V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Dabartinis - "Surge" 1.75kA
Talpa @ dažnumas 70pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V07E300PL1B5
V07E300PL1B5
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
Sandelyje: 406193 pcs
parsisiųsti: V07E300PL1B5.pdf
RFQ
V07E300
V07E300