V07E275PL4B5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E275PL4B5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V07E275PL4B5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V07E275PL4B5.pdf
  • Pranešimas
V07E275PL4B5 specifikacijos
Dalies numeris V07E275PL4B5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 343399 pcs Duomenų lapas V07E275PL4B5.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 350V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V
Energija 28J Išsamus aprašymas 430V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 80pF @ 1MHz