V07E175L1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E175L1T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V07E175L1T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V07E175L1T.pdf
  • Pranešimas
V07E175L1T specifikacijos
Dalies numeris V07E175L1T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5736 pcs Duomenų lapas V07E175L1T.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 243V
Varistorio įtampa (maks.) 297V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 225V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 17J
Išsamus aprašymas 270V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Dabartinis - "Surge" 1.75kA
Talpa @ dažnumas 130pF @ 1MHz