V07E150PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E150PL1T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V07E150PL1T
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V07E150PL1T.pdf
  • Pranešimas
V07E150PL1T specifikacijos
Dalies numeris V07E150PL1T Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 442994 pcs Duomenų lapas V07E150PL1T.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 200V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V
Energija 15J Išsamus aprašymas 240V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 150pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V07E140PL2B
V07E140PL2B
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: RADIAL VARISTOR 7MM ROHS/LEAD FR
Sandelyje: 480549 pcs
parsisiųsti: V07E140PL2B.pdf
RFQ
V07E150P
V07E150P
apibūdinimas: VARISTOR 240V 1.75KA DISC 7MM