V07E130PL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E130PL2T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V07E130PL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V07E130PL2T7.pdf
  • Pranešimas
V07E130PL2T7 specifikacijos
Dalies numeris V07E130PL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 442286 pcs Duomenų lapas V07E130PL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija UltraMOV™
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai V07E130L2T7
V07E130L2T7-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 170V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 12.5J
Išsamus aprašymas 205V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Dabartinis - "Surge" 1.75kA
Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V07E130PL2T
V07E130PL2T
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM
Sandelyje: 441499 pcs
parsisiųsti: V07E130PL2T.pdf
RFQ
V07E130P
V07E130P