V07E130PL1B5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E130PL1B5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V07E130PL1B5
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: V07E130PL1B5.pdf
  • Pranešimas
V07E130PL1B5 specifikacijos
Dalies numeris V07E130PL1B5 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 432180 pcs Duomenų lapas V07E130PL1B5.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija UltraMOV™
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 170V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V
Energija 12.5J Išsamus aprašymas 205V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V07E11P
V07E11P
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 18V 1KA DISC 7MM
Sandelyje: 358616 pcs
parsisiųsti: V07E11P.pdf
RFQ
V07E130L1T
V07E130L1T
apibūdinimas: VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM
Sandelyje: 4524 pcs
parsisiųsti: V07E130L1T.pdf
RFQ
V07E130
V07E130