TVB170SA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB170SA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVB170SA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas THYRISTOR 170V 150A DO-214
Duomenų lapai: TVB170SA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TVB170SA specifikacijos
Dalies numeris TVB170SA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas THYRISTOR 170V 150A DO-214 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5858 pcs Duomenų lapas TVB170SA.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 170V
Įtampa - pertrauka 265V Serija SiBar
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai TVB170SACT Elementų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 150A
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 50A Dabartinis - laikykite (Ih) 150mA
Talpa 35pF