TVB170RSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB170RSC-L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVB170RSC-L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas THYRISTOR 170V 400A DO-214AA
Duomenų lapai: TVB170RSC-L.pdf
  • Pranešimas
TVB170RSC-L specifikacijos
Dalies numeris TVB170RSC-L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas THYRISTOR 170V 400A DO-214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4354 pcs Duomenų lapas TVB170RSC-L.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 170V
Įtampa - pertrauka 220V Serija SiBar
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai TVB170RSC-LDKR Elementų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 400A
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 100A Dabartinis - laikykite (Ih) 150mA
Talpa 60pF