TVB140MSB-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB140MSB-L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVB140MSB-L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas THYRISTOR 140V 250A SMB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TVB140MSB-L specifikacijos
Dalies numeris TVB140MSB-L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas THYRISTOR 140V 250A SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5008 pcs Duomenų lapas
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 140V
Įtampa - pertrauka 180V Serija SiBar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Elementų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 250A Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 80A
Dabartinis - laikykite (Ih) 150mA Talpa 25pF