TVB120RSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB120RSC-L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVB120RSC-L
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas THYRISTOR 120V 400A SMB
Duomenų lapai: TVB120RSC-L.pdf
  • Pranešimas
TVB120RSC-L specifikacijos
Dalies numeris TVB120RSC-L Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas THYRISTOR 120V 400A SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5581 pcs Duomenų lapas TVB120RSC-L.pdf
Įtampa - "On State" 4V Įtampa - išjungta būsena 120V
Įtampa - pertrauka 160V Serija SiBar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Elementų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 400A Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 100A
Dabartinis - laikykite (Ih) 150mA Talpa 75pF