TPSMF4L11A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMF4L11A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPSMF4L11A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 11V 18.2V SOD123FL
Duomenų lapai: TPSMF4L11A.pdf
  • Pranešimas
TPSMF4L11A specifikacijos
Dalies numeris TPSMF4L11A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 11V 18.2V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 402864 pcs Duomenų lapas TPSMF4L11A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 11V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 18.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 12.2V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai F7535TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 22A