TPSMD78CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD78CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TPSMD78CA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Duomenų lapai: TPSMD78CA.pdf
  • Pranešimas
TPSMD78CA specifikacijos
Dalies numeris TPSMD78CA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 78V 126V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133494 pcs Duomenų lapas TPSMD78CA.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 78V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 126V
Įtampa - suskirstymas (min) 86.7V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ) Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMD
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 3000W (3kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai F9860TR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 23.8A Talpa @ dažnumas -