TMOV20RP550EL2B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP550EL2B7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV20RP550EL2B7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: TMOV20RP550EL2B7.pdf
  • Pranešimas
TMOV20RP550EL2B7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV20RP550EL2B7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90286 pcs Duomenų lapas TMOV20RP550EL2B7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 910V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 1.001kV Serija TMOV®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 715V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V
funkcijos Thermally Protected Energija 360J
Išsamus aprašymas 910V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 10kA
Talpa @ dažnumas 300pF @ 1MHz