TMOV20RP510EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP510EL2T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV20RP510EL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: TMOV20RP510EL2T7.pdf
  • Pranešimas
TMOV20RP510EL2T7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV20RP510EL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90827 pcs Duomenų lapas TMOV20RP510EL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 820V Varistorio įtampa (min) 738V
Varistorio įtampa (maks.) 902V Serija TMOV®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai TMOV20R550EP
TMOV20R550EP-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 670V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 510V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 325J Išsamus aprašymas 820V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 350pF @ 1MHz