TMOV14RP460EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP460EL2T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV14RP460EL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas THERMALLY PROTECTED VARISTOR 14M
Duomenų lapai: TMOV14RP460EL2T7.pdf
  • Pranešimas
TMOV14RP460EL2T7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV14RP460EL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas THERMALLY PROTECTED VARISTOR 14M "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 65294 pcs Duomenų lapas TMOV14RP460EL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 750V Varistorio įtampa (min) 675V
Varistorio įtampa (maks.) 825V Serija TMOV®
Paketas / dėžutė Disc 14mm Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Maksimalus DC įtampa 610V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks funkcijos Thermally Protected
Energija 180J Išsamus aprašymas 750V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 220pF @ 1MHz