TMOV14RP420EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP420EL2T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV14RP420EL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: TMOV14RP420EL2T7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TMOV14RP420EL2T7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV14RP420EL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 680V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57980 pcs Duomenų lapas TMOV14RP420EL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 680V Varistorio įtampa (min) 612V
Varistorio įtampa (maks.) 748V Serija TMOV®
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai F11659CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 560V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 160J Išsamus aprašymas 680V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 300pF @ 1MHz