TMOV14RP300EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP300EL2T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV14RP300EL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: TMOV14RP300EL2T7.pdf
  • Pranešimas
TMOV14RP300EL2T7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV14RP300EL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66473 pcs Duomenų lapas TMOV14RP300EL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija TMOV®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 385V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V
funkcijos Thermally Protected Energija 125J
Išsamus aprašymas 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 6kA
Talpa @ dažnumas 400pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TMOV14RP320EL1T7
TMOV14RP320EL1T7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: THERMALLY PROTECTED VARISTOR 14M
Sandelyje: 67411 pcs
parsisiųsti: TMOV14RP320EL1T7.pdf
RFQ
TMOV14RP300E
TMOV14RP300E
apibūdinimas: VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM