TMOV14RP300E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP300E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV14RP300E
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: TMOV14RP300E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMOV14RP300E specifikacijos
Dalies numeris TMOV14RP300E Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71068 pcs Duomenų lapas TMOV14RP300E.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija TMOV®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai F4018
TMOV14R300EP
TMOV14R300EP-ND
TMOV14RP300E-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 385V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 125J Išsamus aprašymas 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 400pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TMOV14RP275EL2T7
TMOV14RP275EL2T7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 85356 pcs
parsisiųsti: TMOV14RP275EL2T7.pdf
RFQ
TMOV14RP300EL2T7
TMOV14RP300EL2T7
apibūdinimas: VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM