TMOV14RP230M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP230M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV14RP230M
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: TMOV14RP230M.pdf
  • Pranešimas
TMOV14RP230M specifikacijos
Dalies numeris TMOV14RP230M Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100587 pcs Duomenų lapas TMOV14RP230M.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija iTMOV®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm 3-Lead
Kiti vardai F4013
TMOV14R230MP
TMOV14R230MP-ND
TMOV14RP230M-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 300V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 80J Išsamus aprašymas 360V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm 3-Lead
Dabartinis - "Surge" 6kA Talpa @ dažnumas 550pF @ 1MHz