TMOV14RP230EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP230EL2T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV14RP230EL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: TMOV14RP230EL2T7.pdf
  • Pranešimas
TMOV14RP230EL2T7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV14RP230EL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55375 pcs Duomenų lapas TMOV14RP230EL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija TMOV®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 300V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V
funkcijos Thermally Protected Energija 80J
Išsamus aprašymas 360V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 6kA
Talpa @ dažnumas 550pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TMOV14RP230ML2T7
TMOV14RP230ML2T7
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 94353 pcs
parsisiųsti: TMOV14RP230ML2T7.pdf
RFQ
TMOV14RP175ML2T7
TMOV14RP175ML2T7
apibūdinimas: VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
Sandelyje: 107026 pcs
parsisiųsti: TMOV14RP175ML2T7.pdf
RFQ
TMOV14RP230E
TMOV14RP230E